Direct aanmelden!

Bij deze even op een rijtje hoe het er de komende maanden uit gaan zien binnen onze praktijk. Rosanne mocht in november moeder worden van Josiah (lees meer over haar verhaal in haar voorstelstukje) en is zich weer aan het inwerken. Dat betekent dat zij de komende tijd spreekuren draait waarin ze met name zwangeren ontmoet die op korte termijn kunnen gaan bevallen. Lieneke verwacht begin maart een kindje en hoopt eind januari met zwangerschapsverlof te gaan. Haar werkzaamheden worden voor een deel opgevangen door Rosanne, Tineke en Lydia, maar ook voor een stukje door Marianne. Zij komt ons team versterken.Tineke is ten slotte 6 mei uitgerekend en gaat 8 april met verlof. Dit betekent dat er na 8 april overlap is tussen het verlof van Lieneke en Tineke en Marianne in de periode van 8 april tot 8 juni het meeste zal werken. Lieneke komt in juni weer terug en Tineke begint in augustus weer met werken. Aangezien deze periode ook een deel van de zomer beslaat zal Marianne ons ook helpen om vakanties op te vangen van Rosanne en Lydia, die dat dan ook zeker verdiend hebben. We zijn ons ervan bewust dat sommige zwangeren hierdoor meerdere verloskundigen zullen treffen tijdens de controles dan gebruikelijk, we zullen zo veel mogelijk ons best doen om te zorgen dat je bij de verloskundige op controle komt, die ook dienst heeft in de tijd dat je bent uitgerekend. Wanneer je speciale wensen hebt in het ontmoeten van 1 van ons, geef het dan aan! We hopen dat ons team in september weer compleet aan het werk is en zullen ondertussen niet stil zitten met het uitzetten van plannen om de kleinschaligheid binnen onze praktijk te behouden. Die kleinschaligheid willen we ook in de toekomst waarborgen en kunnen blijven garanderen.